Worki polipropylenowe

Wysokiej jakości worki polipropylenowe do pakowania węgla i innych produktów. Trwałe, wiele kolorów i rozmiarów, ilości hurtowe i detaliczne, szybka dostawa, atrakcyjne ceny. Zadzwoń i zapytaj o ofertę!

  • Gwarantujemy

Najlepsza i największa oferta worków i opakowań
na węgiel w Polsce!

Zadzwoń pod nr tel. 884-880-674
lub wypełnij formularz - oddzwonimy!
  Nie wysyłamy spamu ani nie udostępniamy Twoich danych kontaktowych osobom trzecim.

Worki polipropylenowe najwyższej jakości - gwarancja!

Proponujemy Państwu worki wykonane z trwałej tkaniny polipropylenowej. Worki charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz gęstym splotem. Dzięki uniwersalnemu zastosowaniu nasi klienci najczęściej wykorzystują worki przy pakowaniu węgla, zboża, piasku czy ziaren. Będąc bezpośrednim importerem proponujemy Państwu kilkadziesiąt rozmiarów w różnych wersjach kolorystycznych. Szczególną uwagę przywiązujemy do jakości oferowanych worków które charakteryzują się odpornością na przetarcia czy uszkodzenia mechaniczne. Zamawiając u nas macie Państwo gwarancję ekspresowej wysyłki oraz najlepszej ceny.

Atrakcyjne ceny i szeroki wybór worków polipropylenowych

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i rozeznaniu w branży pakowniczej możemy zaproponować Klientom jedne z najlepszych cen opakowań w całej Polsce. Dotyczy to zarówno hurtowych odbiorców o dużym zapotrzebowaniu na worki polipropylenowe, jak i odbiorców detalicznych. W naszym bogatym asortymencie posiadamy worki polipropylenowe w wielu kolorach i rozmiarach, dzięki czemu mają Państwo gwarancję, że znajdą najbardziej odpowiedni dla siebie produkt. W celu otrzymania informacji o pełnej ofercie naszych opakowań lub dostępności konkretnych modeli worków prosimy o kontakt telefoniczny: 884-880-674, lub poprzez e-mail: kontakt@workinawegiel.pl.

Ekspresowa dostawa na terenie całej Polski

Wszystkim Klientom naszej hurtowni gwarantujemy ekspresową dostawę worków polipropylenowych do dowolnego miejsca w Polsce. Dzięki wysokiemu zaopatrzeniu w produkty oraz współpracy z renomowanymi firmami kurierskimi jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każde zamówienie nawet tego samego dnia, na skutek czego większość przesyłek dociera do naszych Klientów już w 24 godziny robocze. Jak przystało na firmę specjalizującą się opakowaniach, wszystkie nadawane towary profesjonalnie zabezpieczamy na czas transportu, dzięki czemu zamówionym przez Państwa workom polipropylenowym nie grożą żadne niebezpieczeństwa w postaci zniszczenia, zdeformowania bądź utraty właściwości.

Hurtowa oraz detaliczna sprzedaż worków polipropylenowych

Jesteśmy w stanie zaspokoić każdej wielkości zapotrzebowanie na worki polipropylenowe oraz zaproponować cenę dostosowaną do Państwa indywidualnych możliwości. Naszą ofertę kierujemy do każdego Klienta zainteresowanego nabyciem wysokiej jakości worków polipropylenowych w atrakcyjnej cenie - osób fizycznych, mikro- i małych firm, dużych przedsiębiorstw oraz klientów instytucjonalnych. Mogą u nas Państwo zamówić nawet sto sztuk, jak i kilkadziesiąt palet worków polipropylenowych. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu porozmawiania o Państwa potrzebach.

Nadruki na worki i akcesoria do zamykania

Oferujemy wiele innych produktów i usług komplementarnych do zakupionych worków polipropylenowych. Dzięki ofercie nadruków na worki polipropylenowe dostosują Państwo wygląd oraz oznaczenia worków do swoich indywidualnych potrzeb, a poprzez zakup akcesoriów do zamykania, takich jak sznurki, opaski zaciskowe, kaptury na palety oraz plandeki, solidnie i w profesjonalny sposób zabezpieczą Państwo towar przechowywany w workach polipropylenowych oraz innych opakowaniach.

Nazwa produktu Rozmiar
Worek polipropylenowy
z obrębkiem (25kg)
w kolorze białym
40x60cm
Worek polipropylenowy
z obrębkiem (25kg)
w kolorach: żółty, niebieski
50x80cm
Worek polipropylenowy
z obrębkiem (25kg) MOCNY
w kolorach: żółty, biały, niebieski, zielony, melanż
50x80cm
Worek polipropylenowy
z obrębkiem (30kg) MOCNY
w kolorach: niebieski, zielony, żółty, biały, melanż
50x85cm
Worek polipropylenowy
z obrębkiem (30kg) MOCNY
w kolorach: biały, żółty
55x80cm
Worek polipropylenowy
z obrębkiem (30kg) MOCNY
w kolorze białym
55x85cm
Worek polipropylenowy
z obrębkiem (40- 50kg) MOCNY
w kolorze białym
60x105cm
Worek polipropylenowy
z obrębkiem (50kg) MOCNY
w kolorach: biały, żółty, niebieski, zielony
65x105cm
Worek polipropylenowy
z zaciągiem (25kg) w dwóch opcjach
w kolorach: żółty, biały, niebieski, czarny
50x80cm
Worek laminowany
z zaciągiem (25kg) EKSTRA MOCNY
w kolorze czarnym
50x80cm
Nadruki na worki polipropylenowe
Dostosujemy wygląd worków do Twoich potrzeb!