Worki na węgiel

Wysokiej jakości worki i opakowania na węgiel. Trwałe, różnorodne kolory, rozmiary i tworzywa. Ilości hurtowe i detaliczne, szybka dostawa, atrakcyjne ceny. Zadzwoń i zapytaj o ofertę!

  • Gwarantujemy

Najlepsza i największa oferta worków i opakowań
na węgiel w Polsce!

Zadzwoń pod nr tel. 884-880-674
lub wypełnij formularz - oddzwonimy!
  Nie wysyłamy spamu ani nie udostępniamy Twoich danych kontaktowych osobom trzecim.

Worki na węgiel najwyższej jakości - gwarancja!

Od lat specjalizujemy się w dostarczaniu worków do pakowania węgla. Dzięki temu w naszej ofercie znajdą Państwo zarówno worki polipropylenowe jak i foliowe. Przywiązujemy uwagę do jakości wykonany worków oraz ich urozmaicenia dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo zarówno worki do węgla odporne na uszkodzenia wynikające z pakowania, warunków atmosferycznych oraz ich tańsze zamienniki. Zdajemy sobie sprawę z rozmaitości węgla na rynku oraz konieczności jego charakterystycznej segregacji, dlatego proponujemy Państwu co najmniej kilka kolorów oraz dodatkowe uniwersalne nadruki typu “Ekogroszek” czy “Orzech”. Aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu pakowanie oferujemy worki do węgla z zaciągiem. Z opinii naszych klientów wiemy że tego typu worki zdecydowanie przyśpieszają proces pakowania węgla. Zamawiając u nas macie Państwo gwarancję ekspresowej wysyłki oraz najlepszej ceny.

Atrakcyjne ceny i szeroki wybór worków na węgiel

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i rozeznaniu w branży pakowniczej możemy zaproponować Klientom jedne z najlepszych cen opakowań w całej Polsce. Dotyczy to zarówno hurtowych odbiorców o dużym zapotrzebowaniu na worki na węgiel, jak i odbiorców detalicznych. W naszym bogatym asortymencie posiadamy worki na węgiel w wielu kolorach i rozmiarach, dzięki czemu mają Państwo gwarancję, że znajdą najbardziej odpowiedni dla siebie produkt. W celu otrzymania informacji o pełnej ofercie naszych opakowań lub dostępności konkretnych modeli worków prosimy o kontakt telefoniczny: 884-880-674, lub poprzez e-mail: kontakt@workinawegiel.pl.

Ekspresowa dostawa na terenie całej Polski

Wszystkim Klientom naszej hurtowni gwarantujemy ekspresową dostawę worków na węgiel do dowolnego miejsca w Polsce. Dzięki wysokiemu zaopatrzeniu w produkty oraz współpracy z renomowanymi firmami kurierskimi jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każde zamówienie nawet tego samego dnia, na skutek czego większość przesyłek dociera do naszych Klientów już w 24 godziny robocze. Jak przystało na firmę specjalizującą się opakowaniach, wszystkie nadawane towary profesjonalnie zabezpieczamy na czas transportu, dzięki czemu zamówionym przez Państwa workom na węgiel nie grożą żadne niebezpieczeństwa w postaci zniszczenia, zdeformowania bądź utraty właściwości.

Hurtowa oraz detaliczna sprzedaż worków na węgiel

Jesteśmy w stanie zaspokoić każdej wielkości zapotrzebowanie na worki na węgiel oraz zaproponować cenę dostosowaną do Państwa indywidualnych możliwości. Naszą ofertę kierujemy do każdego Klienta zainteresowanego nabyciem wysokiej jakości worków na węgiel w atrakcyjnej cenie - osób fizycznych, mikro- i małych firm, dużych przedsiębiorstw oraz klientów instytucjonalnych. Mogą u nas Państwo zamówić nawet sto sztuk, jak i kilkadziesiąt palet worków na węgiel. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu porozmawiania o Państwa potrzebach.

Nadruki na worki i akcesoria do zamykania

Oferujemy wiele innych produktów i usług komplementarnych do zakupionych worków na węgiel. Dzięki ofercie nadruków na worki na węgiel dostosują Państwo wygląd oraz oznaczenia worków do swoich indywidualnych potrzeb, a poprzez zakup akcesoriów do zamykania, takich jak sznurki, opaski zaciskowe, kaptury na palety oraz plandeki, solidnie i w profesjonalny sposób zabezpieczą Państwo towar przechowywany w workach na węgiel oraz innych opakowaniach.

Asortyment produktów
Worki polipropylenowe
różne kolory, rozmiary, pojemności, grubości
Worki laminowane
różne kolory, rozmiary, pojemności, grubości
Worki foliowe
różne kolory, rozmiary, pojemności, grubości
Worki na ekogroszek
różne kolory, rozmiary, pojemności, grubości
Akcesoria do zamykania worków na węgiel
rękawice, plandeki, nici, sznurki, kaptury, opaski
Nadruki na worki na węgiel
Dostosujemy wygląd worków do Twoich potrzeb!