Worki foliowe

Wysokiej jakości worki foliowe do pakowania węgla i innych produktów. Trwałe, wiele kolorów i rozmiarów, ilości hurtowe i detaliczne, szybka dostawa, atrakcyjne ceny. Zadzwoń i zapytaj o ofertę!

  • Gwarantujemy

Najlepsza i największa oferta worków i opakowań
na węgiel w Polsce!

Zadzwoń pod nr tel. 884-880-674
lub wypełnij formularz - oddzwonimy!
  Nie wysyłamy spamu ani nie udostępniamy Twoich danych kontaktowych osobom trzecim.

Worki foliowe najwyższej jakości - gwarancja!

Proponujemy Państwu worki foliowe do pakowania węgla wykonane z granulatu lub regranulatu foliowego. W swojej ofercie posiadamy worki do pakowania ekogroszku orzecha czy miału. Na workach umieszczamy uniwersalne lub spersonalizowane nadruki. Oprócz tego znajdą Państwo u nas worki w jednolitych kolorach w różnych grubościach. Na magazynach staramy się zawsze posiadać dostępną ilość worków w kilku wersjach kolorystycznych. Do najpopularniejszych worków foliowych na węgiel zaliczamy worek 25kg dostępny w wersji jednolitej lub z napisami “Ekogroszek” oraz “Orzech”. Dla zainteresowanych przygotowujemy projekty z wyróżniającymi się indywidualnymi wzorami nadruków. Nasze worki foliowe to sprawdzone opakowania do węgla a atutem naszej firmy jest terminowość, ekspresowa wysyłka oraz dostępność worków od ręki. Zachęcamy do współpracy

Atrakcyjne ceny i szeroki wybór worków foliowych

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i rozeznaniu w branży pakowniczej możemy zaproponować Klientom jedne z najlepszych cen opakowań w całej Polsce. Dotyczy to zarówno hurtowych odbiorców o dużym zapotrzebowaniu na worki foliowe, jak i odbiorców detalicznych. W naszym bogatym asortymencie posiadamy worki foliowe w wielu kolorach i rozmiarach, dzięki czemu mają Państwo gwarancję, że znajdą najbardziej odpowiedni dla siebie produkt. W celu otrzymania informacji o pełnej ofercie naszych opakowań lub dostępności konkretnych modeli worków prosimy o kontakt telefoniczny: 884-880-674, lub poprzez e-mail: kontakt@workinawegiel.pl.

Ekspresowa dostawa na terenie całej Polski

Wszystkim Klientom naszej hurtowni gwarantujemy ekspresową dostawę worków foliowych do dowolnego miejsca w Polsce. Dzięki wysokiemu zaopatrzeniu w produkty oraz współpracy z renomowanymi firmami kurierskimi jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każde zamówienie nawet tego samego dnia, na skutek czego większość przesyłek dociera do naszych Klientów już w 24 godziny robocze. Jak przystało na firmę specjalizującą się opakowaniach, wszystkie nadawane towary profesjonalnie zabezpieczamy na czas transportu, dzięki czemu zamówionym przez Państwa workom foliowym nie grożą żadne niebezpieczeństwa w postaci zniszczenia, zdeformowania bądź utraty właściwości.

Hurtowa oraz detaliczna sprzedaż worków foliowych

Jesteśmy w stanie zaspokoić każdej wielkości zapotrzebowanie na worki foliowe oraz zaproponować cenę dostosowaną do Państwa indywidualnych możliwości. Naszą ofertę kierujemy do każdego Klienta zainteresowanego nabyciem wysokiej jakości worków foliowych w atrakcyjnej cenie - osób fizycznych, mikro- i małych firm, dużych przedsiębiorstw oraz klientów instytucjonalnych. Mogą u nas Państwo zamówić nawet dwieście sztuk, jak i kilkadziesiąt palet worków foliowych. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu porozmawiania o Państwa potrzebach.

Nadruki na worki i akcesoria do zamykania

Oferujemy wiele innych produktów i usług komplementarnych do zakupionych worków foliowych. Dzięki ofercie nadruków na worki foliowe dostosują Państwo wygląd oraz oznaczenia worków do swoich indywidualnych potrzeb, a poprzez zakup akcesoriów do zamykania, takich jak sznurki, opaski zaciskowe, kaptury na palety oraz plandeki, solidnie i w profesjonalny sposób zabezpieczą Państwo towar przechowywany w workach foliowych oraz innych opakowaniach.

Nazwa produktu Rozmiar
Worek foliowy na ekogroszek
100mic 25kg
w kolorach: żółty, biały, czarny, niebieski
50x80cm
Worek foliowy na orzech
120mic 25kg
w kolorze czarnym
50x80cm
Worek foliowy 100mic z nadrukiem czarnym "Ekogroszek 25kg"
w kolorze żółtym
-
Worek foliowy 120mic z nadrukiem białym "Orzech 25kg"
w kolorze czarnym
-
Worek foliowy na kamienie
120mic 20kg, oryginalna folia UV
przezroczysty
40x65cm
Nadruki na worki foliowe
Dostosujemy wygląd worków do Twoich potrzeb!