Akcesoria do zamykania i ochrony worków

Wysokiej jakości akcesoria do zamykania i ochrony worków i opakowań na węgiel. Sznurki, opaski zaciskowe, kaptury na palety, plandeki. Trwałe, wiele kolorów i rozmiarów, ilości hurtowe i detaliczne, szybka dostawa, atrakcyjne ceny. Zadzwoń i zapytaj o ofertę!

  • Gwarantujemy

Najlepsza i największa oferta worków i opakowań
na węgiel w Polsce!

Zadzwoń pod nr tel. 884-880-674
lub wypełnij formularz - oddzwonimy!
  Nie wysyłamy spamu ani nie udostępniamy Twoich danych kontaktowych osobom trzecim.

Akcesoria do zamykania worków najwyższej jakości - gwarancja!

Akcesoria do zamykania i ochrony worków.

(DO UZUPEŁNIENIA)

Atrakcyjne ceny i szeroki wybór akcesoriów do zamykania worków

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i rozeznaniu w branży pakowniczej możemy zaproponować Klientom jedne z najlepszych cen opakowań w całej Polsce. Dotyczy to zarówno hurtowych odbiorców o dużym zapotrzebowaniu na akcesoria do zamykania worków, jak i odbiorców detalicznych. W naszym bogatym asortymencie posiadamy akcesoria do zamykania worków w wielu kolorach i rozmiarach, dzięki czemu mają Państwo gwarancję, że znajdą najbardziej odpowiedni dla siebie produkt. W celu otrzymania informacji o pełnej ofercie naszych opakowań lub dostępności konkretnych modeli worków prosimy o kontakt telefoniczny: 884-880-674, lub poprzez e-mail: kontakt@workinawegiel.pl.

Ekspresowa dostawa na terenie całej Polski

Wszystkim Klientom naszej hurtowni gwarantujemy ekspresową dostawę akcesoriów do zamykania worków do dowolnego miejsca w Polsce. Dzięki wysokiemu zaopatrzeniu w produkty oraz współpracy z renomowanymi firmami kurierskimi jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każde zamówienie nawet tego samego dnia, na skutek czego większość przesyłek dociera do naszych Klientów już w 24 godziny robocze. Jak przystało na firmę specjalizującą się opakowaniach, wszystkie nadawane towary profesjonalnie zabezpieczamy na czas transportu, dzięki czemu zamówionym przez Państwa akcesoriom do zamykania worków nie grożą żadne niebezpieczeństwa w postaci zniszczenia, zdeformowania bądź utraty właściwości.

Hurtowa oraz detaliczna sprzedaż akcesoriów do zamykania worków

Jesteśmy w stanie zaspokoić każdej wielkości zapotrzebowanie na akcesoria do zamykania worków oraz zaproponować cenę dostosowaną do Państwa indywidualnych możliwości. Naszą ofertę kierujemy do każdego Klienta zainteresowanego nabyciem wysokiej jakości akcesoriów do zamykania worków w atrakcyjnej cenie - osób fizycznych, mikro- i małych firm, dużych przedsiębiorstw oraz klientów instytucjonalnych. Mogą u nas Państwo zamówić nawet sto sztuk, jak i kilkadziesiąt palet akcesoriów do zamykania worków. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu porozmawiania o Państwa potrzebach.

Asortyment produktów
Rękawice robocze RSG XL - 5x grubsza powłoka ochronna od "wampirków"
pakowane 240/24 par
Rękawice robocze RTELA rozm. 10 elastyczne i dopasowane do rąk
pakowane 240/12 par
Plandeka niebieska 0,55g/m2
21 rozmiarów
Plandeka wzmacniana srebrna – 110g/m2
14 rozmiarów
Kaptury ochronne na palety EUR
90x130x150cm, białe, filtr UV, oryginalna folia, wielosezonowe
Nici do zaszywania worków MOCNE
250g, 10x20TEX
Sznurek rolniczy
1000tex/2000tex
Opaski zaciskowe 3,6x200mm
niezrywające się, opakowanie 1000 szt.